Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m „EASY STRIP”

11,95 

(1 opinia klienta)

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657D
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
 
MPN: 168761 SKU: FOI-SC-9SM-2 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657D
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
 

 

Producent: ALANTEC

 

1 opinia dla Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m „EASY STRIP”

  1. Felicja Z.

    Super, super. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *