dziś darmowa wysyłka + RABAT 15% użyj w koszyku kodu MARKETORIO15

99% pozytywnych opinii, bezproblemowe zwroty!

Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m ALANTEC

(4)

Patch cordy wielomodowe – multi mode (MM) – to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 – 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM3 (50/125 µm), kolor powłoki: turkusowy
 


59,44 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 168284 SKU: FOC-LCLC-5MMD-1-3 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

Patch cordy wielomodowe – multi mode (MM) – to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 – 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM3 (50/125 µm), kolor powłoki: turkusowy
 


 

Producent: ALANTEC

 

1 opinia dla Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m ALANTEC

  1. Wiktoria G.

    Wszystko w jak najlepszym porządku, produkt spełnia moje oczekiwania. szybka wysyłka, super kontakt ze sprzedającym.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

najtańsze rzeczy bezpośrednio od producentów hurtowni i dostawców, wysyłka w 24 godziny, w sklepie online znajdziesz atrakcyjne produkty, gadżety prezenty, gwarancja jakości, tanie rzeczy za 50 zł, 100 zł 150 zł, 200 zł, 250 zl.