Kaseta H.D.S. OS2, 6xLC/APC-Duplex-MPO, zielona

1,70 

(1 opinia klienta)
MPN: 168059 SKU: DCL-LH692MPO000 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

 

Producent: ALANTEC

 

1 opinia dla Kaseta H.D.S. OS2, 6xLC/APC-Duplex-MPO, zielona

  1. Kamila V.

    Towar zgodny z opisem, przyszedł bardzo szybko, polecam sprzedawcę 😀

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *