Kaseta H.D.S. OM3, 6xLC-Duplex-MPO, turkusowa

1,70 

(1 opinia klienta)
MPN: 168013 SKU: DCL-LH632MPO000 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

 

Producent: ALANTEC

 

1 opinia dla Kaseta H.D.S. OM3, 6xLC-Duplex-MPO, turkusowa

  1. Damian O.

    Paczka przyszła po terminie, ale ostatecznie wszystko ok, polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *