dziś darmowa wysyłka + RABAT 5% użyj w koszyku kodu MARKETORIO5

99% pozytywnych opinii, bezproblemowe zwroty!

FO Gniazdo naścienne FTTH z adaterem SC/APC simplex; kabel 40m ALANTEC

(4)

Gniazdo składa się z:

  • puszka natynkowa
  • adaptera SC/APC simplex
  • kable FTTH (włókno G.657A) o dł. 40 metrów z zarobionym złączem SC/APC
  • wykonany pomiar po zarobieniu złącza na kablu
 

Gniazdo przygotowane do instalacji wewnątrzbudynkowych (bloki, zabudowa jednorodzinna), gotowe rozwiązanie nie wymagające wykonywania spawów w lokalu klienta.


89,08 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 171666 SKU: PFOPA-2A-01-SCA-40 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

Gniazdo składa się z:

  • puszka natynkowa
  • adaptera SC/APC simplex
  • kable FTTH (włókno G.657A) o dł. 40 metrów z zarobionym złączem SC/APC
  • wykonany pomiar po zarobieniu złącza na kablu
 

Gniazdo przygotowane do instalacji wewnątrzbudynkowych (bloki, zabudowa jednorodzinna), gotowe rozwiązanie nie wymagające wykonywania spawów w lokalu klienta.


 

Producent: ALANTEC

 

1 opinia dla FO Gniazdo naścienne FTTH z adaterem SC/APC simplex; kabel 40m ALANTEC

  1. Łukasz A.

    Bardzo szybka dostawa kurierem polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

najtańsze rzeczy bezpośrednio od producentów hurtowni i dostawców, wysyłka w 24 godziny, w sklepie online znajdziesz atrakcyjne produkty, gadżety prezenty, gwarancja jakości, tanie rzeczy za 50 zł, 100 zł 150 zł, 200 zł, 250 zl.