FO Gniazdo naścienne FTTH z adaterem SC/APC simplex; kabel 40m

78,66 

Gniazdo składa się z:

  • puszka natynkowa
  • adaptera SC/APC simplex
  • kable FTTH (włókno G.657A) o dł. 40 metrów z zarobionym złączem SC/APC
  • wykonany pomiar po zarobieniu złącza na kablu
 

Gniazdo przygotowane do instalacji wewnątrzbudynkowych (bloki, zabudowa jednorodzinna), gotowe rozwiązanie nie wymagające wykonywania spawów w lokalu klienta.

MPN: 171666 SKU: PFOPA-2A-01-SCA-40 ALN_AOM_P Kategoria:

Opis

Gniazdo składa się z:

  • puszka natynkowa
  • adaptera SC/APC simplex
  • kable FTTH (włókno G.657A) o dł. 40 metrów z zarobionym złączem SC/APC
  • wykonany pomiar po zarobieniu złącza na kablu
 

Gniazdo przygotowane do instalacji wewnątrzbudynkowych (bloki, zabudowa jednorodzinna), gotowe rozwiązanie nie wymagające wykonywania spawów w lokalu klienta.

 

Producent: ALANTEC